ورود ثبت نام

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

تماس با ما

تماس با ما

دکتر سید محمد حسین جوادی

دکتر سید محمد حسین جوادی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

در سال 1355 در یک خانواده مذهبی و آکنده از محبت درشهر مشهد متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در همانجا گذرانده و در رشته علوم تجربی فارغ التحصیل گردیدم.

 

لیسانس و فوق لیسانس خود را از دانشگاه های علوم بهزیستی و توانبخشی وعلامه طباطبایی تهران گرفته و دکترای تخصصی خود را در رشته مددکاری اجتماعی با درجه عالی و کسب رتبه نخست از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اخذ نمودم.از سال 1379 تا کنون درسازمان زندانها،سازمان بهزیستی وجمعیت هلال احمر بعنوان کارشناس مددکاری و مسئول اداره مددکاری و کانونهای اصلاح و تربیت سازمان زندانها،مدیرکل دفترکودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور،معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر و مشاور پژوهشی رئیس سازمان جوانان هلال احمر ،معاون آموزشی و پژوهشی موسسه علمی و کاربردی بهزیستی تامین اجتماعی کشور فعالیت نموده ام.

درکنار فعالیت های اجرایی ازحوزه آموزش و پژوهش فاصله نگرفته ام و بیش از ده سال در خدمت دانشجویان گرانقدر دانشگاههای علوم بهزیستی و توان بخشی تهران و دانشگاه علمی کاربردی سازمان زندانها کسب تجربه نموده و در چندین پژوهش ملی مشارکت داشته ام ؛ و در حال حاضر نیز به عنوان استادیار گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران مشغول به فعالیت می باشم.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)
موقعیت شما: خانه امور بین الملل

درباره ما

توجه و تاکید علم طب و دنیای پزشکی در قرن حاضر به سمت و سوی درمان های غیر دارویی و روش های سنتی و اسلامی، جایگاه مهم و قابل ملاحظه بودن این روش های ایرانی را در درمان آشکار می نماید .مهمترین نتیجه اجتماعی طب سنتی و اسلامی این است که با این کار ما می توانیم به خود باوری علمی، ملی و خودکفایی طبی برسیم.

اهداف پیش رو :

الف - توسعه علم و گشایش دریچه ای جدید به سوی بشریت  ب - دستیابی به بهداشت و درمان مستقل با باور های دینی و ملی ج - جایگزینی یک مکتب طبی جامع که در برگیرنده همه نیاز های(جسمی ، روحی و روانی) جامعه باشد .